Ważną wygraną odnieśli zawodnicy Lecha Poznań w Lublinie. Kolejorz wygrał 1:0 po golu Leo Bengtssona i przybliżył się do obrony mistrzostwa Polski. Zobaczcie, dzięki kamerom Lech TV, jak wyglądało to spotkanie od kulis!
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Aarhus GF
Lech Poznań
Zapisz się do newslettera